Hakkari özel tomografi çektirilecek yerler Hakkari ilinde özel tomografi çektirmek isteyenler için çeşitli sağlık kuruluşları mevcuttur. Bu kuruluşlar arasında özel hastaneler, tıp merkezleri ve radyoloji merkezleri yer almaktadır.

Hakkari Devlet Hastanesi’nde radyoloji bölümü bulunmaktadır ve bu bölümde tomografi çekimi yapılmaktadır. Ayrıca, Hakkari’de özel hastaneler de bulunmaktadır ve bu hastanelerde de tomografi çekimi yapılmaktadır.Hakkari’de tomografi çektirmek isteyenler, özel sağlık kuruluşlarına başvurabilirler. Bu kuruluşlar arasında Çağdaş Radyoloji, Asya Tıp Merkezi ve Günaydın Tıp Merkezi yer almaktadır. Bu merkezlerde farklı tiplerde tomografi çekimleri yapılabilmektedir.Ancak, özel sağlık kuruluşlarının isimleri ve hizmetleri zaman içinde değişebildiğinden, bu bilgilerin güncelliğinden emin olmak için ilgili kuruluşlarla doğrudan iletişim kurmanız önerilir.

Hakkari ilindeki özel sağlık kuruluşlarının iletişim bilgileri ve adresleri aşağıdaki gibidir:

  1. Çağdaş Radyoloji: Yeni Mahalle Cengiz Topel Caddesi No: 44, Hakkari Telefon: 0438 211 2828
  2. Asya Tıp Merkezi: Yeni Mahalle Gazi Caddesi No: 75, Hakkari Telefon: 0438 211 4000
  3. Günaydın Tıp Merkezi: Yeni Mahalle Yeni Sanayi Sitesi No: 64, Hakkari Telefon: 0438 211 1111

Hakkari Devlet Hastanesi’nin adresi ise şöyledir:

Hakkari Devlet Hastanesi: Yeni Mahalle Cengiz Topel Caddesi No: 34, Hakkari Telefon: 0438 211 1424

Özel sağlık kuruluşlarının iletişim bilgileri ve adresleri zaman içinde değişebilir, bu nedenle önceden telefonla arayarak doğrulamanız önerilir.

Bir Cevap Yazın

Trending